Oddziały

wyślij zapytanie

Wypożyczalnia, wynajem busów

Jeśli interesuje Cię wynajem busów na krótkie lub długie terminy, oferta firmy Car Net z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Obejmuje ona najpopularniejsze marki samochodów, w przystępnych cenach. Wypożyczalnia busów osobowych została uruchomiona w 15 największych miastach Polski m. in. w Bydgoszczy, Gdańsku, Kaliszu, Katowicach, Warszawie, Krakowie czy Poznaniu.

Oferujemy zarówno busy, jak i minibusy osobowe. Zwrot wynajętego busa możliwy jest w innej lokalizacji. Nie wprowadziliśmy limitów km oraz opłat przygotowawczych, dzięki czemu możliwy jest swobodny wynajem – kiedy chcesz i tak, jak chcesz.

W naszej ofercie znajduje się:

  • wynajem busa 6-osobowego,
  • wynajem busa 7-osobowego,
  • wynajem busa 8-osobowego,
  • wynajem busa 9-osobowego
  • wynajem mikrobusa.

 

Jak zarezerwować busa?

Busa można zarezerwować w prosty sposób – za pomocą formularza online umieszczonego na naszej stronie internetowej lub kontaktując się z nami telefonicznie. W pierwszym przypadku wynajem busa wiąże się z dodatkowym rabatem.

Rezerwacja minibusa online polega na wybraniu miejsca odbioru i zwrotu pojazdu oraz terminu (daty i godziny) wynajmu. Następnie poprosimy o wybór modelu samochodu i wypełnienie danych osobowych (jest to niezbędne do złożenia zamówienia).

Ostatnim krokiem jest opłacenie wynajmu. Na osoby składające zamówienie za pomocą formularza online czeka specjalny rabat. W przypadku płatności on-line gwarantujemy zwrot wpłaconych środków w momencie rezygnacji z wynajmu.

Możliwa jest również bezkosztowa zmiana terminu wynajmu. Jeśli z jakichś powodów wolisz zarezerwować busa telefonicznie lub chcesz dopytać o szczegóły, nasza wypożyczalnia busa funkcjonuje pod nr telefonu:601 803 803. Zapraszamy!

 

fb

Reklama i budowa wizerunku w sieci:
Pozycjonowanie stron Widoczni

Formularz kontaktowy