Oddział Poznań

ul. Krauthofera 5
60-203 Poznań

e-mail: poznan@carnet.pl

Wypożyczalnia, wynajem samochodów Poznań

Szeroka oferta wynajmu aut w Poznańskim oddziale

Chcą Państwo wynająć samochód w Poznaniu? Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych Poznań proponuje wynajem długoterminowy i krótkoterminowy. W naszej wypożyczalni mogą państwo wypożyczyć:

  • Ekonomiczne samochody osobowe
  • Samochody wysokiej klasy Premium
  • Samochody dostawcze
  • Busy 9 osobowe 

Wynajem aut Poznań Car Net proponuje atrakcyjne ceny oraz promocje.

Wypożyczalnia samochodów Poznań oferuje szeroki wybór aut, nowych i bezpiecznych, z których na pewno wybiorą Państwo odpowiedni samochód dla siebie. Car net wynajem samochodów w Poznaniu to wynajem na dogodnych warunkach z możliwością zwrotu w różnych oddziałach i miastach.

 

Dlaczego Poznań?

Poznań to jeden z najbardziej prężnych ośrodków gospodarczych, naukowych i kulturalnych w Polsce, położony nad rzeką Wartą. Poznań jest również ważnym węzłem komunikacyjnym, z portem lotniczym Ławica. To w Poznaniu corocznie odbywają się Międzynarodowe Targi Poznańskie - jedna z największych imprez tego rodzaju imprez w Europie.

W mieście wytyczony jest Trakt Królewsko-Cesarski wiodący przez miejsca w związane z osobami władców – królów i cesarzy, z którymi związane jest miasto. Trasa Traktu Królewsko-Cesarskiego poprowadzono by pokazać zmiany w architekturze i rozwoju miasta na przestrzeni wieków.

» więcej

fb

Budowa wizerunku w sieci

Formularz kontaktowy