Oddział Poznań

ul. Krauthofera 5
60-203 Poznań

telefon: 61 86 140 86

e-mail: poznan@carnet.pl

Zarezerwuj samochód

Wypożyczalnia samochodów: Gniezno, Leszno, Piła, Zielona Góra

Chcą Państwo wynająć samochód w Poznaniu? Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych Poznań proponuje wynajem długoterminowy i krótkoterminowy. Udostępniamy wypożyczenie samochodu osobowego ekonomicznego, premium, dostawczego i busa 9-osobowego. Wynajem aut Poznań Car Net proponuje atrakcyjne ceny oraz promocje.

Wypożyczalnia samochodów Poznań oferuje szeroki wybór aut, nowych i bezpiecznych, z których na pewno wybiorą Państwo odpowiedni samochód dla siebie. Car net wynajem samochodów w Poznaniu to wynajem na dogodnych warunkach z możliwością zwrotu w różnych oddziałach i miastach. To również możliwość wypożyczenia samochodu bez limitu kilometrów i opłat przygotowawczych. Wynajem auta w Poznaniu można zrealizować online . Car net wypożyczalnia aut Poznań oferuje wynajem samochodów na bardzo korzystnych warunkach, a stałym Klientom zapewnia atrakcyjne rabaty.

Dlaczego Poznań?

Poznań to jeden z najbardziej prężnych ośrodków gospodarczych, naukowych i kulturalnych w Polsce, położony nad rzeką Wartą. Poznań jest również ważnym węzłem komunikacyjnym, z portem lotniczym Ławica. To w Poznaniu corocznie odbywają się Międzynarodowe Targi Poznańskie - jedna z największych imprez tego rodzaju imprez w Europie. W mieście wytyczony jest Trakt Królewsko-Cesarski wiodący przez miejsca w związane z osobami władców – królów i cesarzy, z którymi związane jest miasto. Trasa Traktu Królewsko-Cesarskiego poprowadzono by pokazać zmiany w architekturze i rozwoju miasta na przestrzeni wieków.

foto wroclaw2 s

foto wroclaw3 s

foto wroclaw4 s

fb

Budowa wizerunku w sieci

Formularz kontaktowy