Oddział Katowice

Al. W. Korfantego 195
(Budynek Ehazet-u, pok. nr 1)
40-153 Katowice

e-mail: katowice@carnet.pl

tel. 32 445 73 83 kom. 502 221 300

Zarezerwuj samochód

Wyślij zapytanie

Wypożyczalnia, wynajem samochodów Katowice

Wypożyczalnia samochodów Katowice Car Net oferuje wypożyczenie samochodów osobowych, dostawczych i busów osobowych. Jako prężnie rozwijająca się firma, zatrudniliśmy najlepszych specjalistów, którzy odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania odnośnie wynajmu. Prowadzimy wynajem długoterminowy i krótkoterminowy w Katowicach oraz pobliskich jednostkach.

Katowice leżą w centrum największego skupiska miast w Polsce – dzięki wynajmie samochodu w naszej wypożyczalni w Katowicach przemieszczanie się między miastami na Śląsku staje się coraz szybsze i łatwiejsze.

Potrzebujesz abyśmy podstawili samochód w wyznaczone miejsce?

Jest to możliwe! Podstawiamy nasze samochody w wybraną lokalizację. Wypożyczalnia samochodów w Katowicach obsługuje takie miasta jak: Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Piekary Śląskie, Sosnowiec, Tychy oraz wiele innych. Dokonaj rezerwacji a zjawimy się w wyznaczonym miejscu  o potwierdzonej godzinie.

Samochody dostawcze od zaraz

Katowice i okolice są centrum handlowo – targowym naszego kraju. Transport dużej ilości towarów do miejsc docelowych staje się możliwy, wtedy kiedy tylko Państwo potrzebują. Wystarczy zarezerwować wybrany samochód dostawczy.

Satysfakcja za niską cenę?

Zapewniamy atrakcyjne promocje:

  • limit kilometrów Cię nie dotyczy
  • rezerwacja on-line kosztuje mniej
  • promocja weekendowa to opłata za jedyne dwie doby
  • stali klienci otrzymują rabaty

 

Chcesz znaleźć atrakcyjną cenowo wypożyczalnie samochodów w Katowicach?

Skorzystaj z oferty Car Net wypożyczalnia samochodów Katowice, która oferuje nam bardzo duży wybór aut nowych i bezpiecznych.

» więcej

fb

Budowa wizerunku w sieci

Formularz kontaktowy