Oddział Kalisz

ul. Podmiejska 32
62-800 Kalisz

e-mail: kalisz@carnet.pl

 

tel. 62 764 72 96 kom. 602 643 908

Zarezerwuj samochód

Wyślij zapytanie

Wypożyczalnia, wynajem samochodów Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Konin

Wypożyczalnia samochodów w najstarszym mieście w Polsce oferuje Państwu możliwość wypożyczenia samochodów

  • Osobowych
  • Dostawczych
  • Typu Van
  • Premium

Ze szczególną starannością dbamy o bezpieczeństwo naszych Klientów, dlatego samochody podlegają stałym przeglądom technicznym w autoryzowanych serwisach. Wypożyczenie samochodu w Kaliszu do doskonały pomysł zarówno w celach turystycznych, jak i biznesowych.

Wypożyczalnia samochodów Kalisz Car Net to oddział, który powstał ponad 14 lat temu i oferuje swoim Klientom samochody osobowe, dzięki którym szybko, komfortowo i przede wszystkim tanio dojedziemy na miejsce lub mini busy 7- lub 9-osobowe, którymi możemy podróżować całymi grupami.

 

Dlaczego Kalisz?

Kalisz to najstarsze miasto w Polsce, położono w środkowo – zachodniej części naszego kraju. Posiada bogatą kulturę, a pierwsze wzmianki o mieście ukazały się już w początkach XII wieku. Kalisz leży na dawnym szlaku bursztynowym, co spowodowało, że był on jednym z ważniejszych punktów handlowych ówczesnej Europy.

Swoim turystom miasto oferuje zabytki przybliżające historię Polski. W Kaliszu można zobaczyć m.in. najstarszą zachowaną osadę w Polsce – Zawodzie. Wokół miasta znajduje się wiele pięknych miejsc, np. Zamek w Gołuchowie, do którego najlepiej jest dojechać samochodem wypożyczonym w CarNet.

» więcej

fb

Budowa wizerunku w sieci

Formularz kontaktowy