Oddział Gdańsk

Wypożyczamy samochody w całym Trójmieście

al. Grunwaldzka 48/50 - pok. 213
80-241 Gdańsk

telefon: 58 340 88 13
telefon kom.: +48 502 221 800

e-mail: gdansk@carnet.pl

Zarezerwuj samochód

Wypożyczalnia, wynajem samochodów Gdańsk, Trójmiasto

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk Car Net oferuje Państwu możliwość wypożyczenia samochodu najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie. Posiadamy w swojej flocie samochody ekonomiczne, kompaktowe, premium, dostawcze, a także minibusy osobowe. Busy osobowe są doskonałą alternatywną dla wszystkich podróżujących w większych grupach.

W naszej firmie pracuje szereg specjalistów, którzy zadbają o sprawny i profesjonalny wynajem aut w Gdańsku i okolicach. Oferujemy atrakcyjny system wynajmu zarówno dla osób indywidualnych, jak i klientów korporacyjnych.

Obsługujemy klientów z całego Trójmiasta. Wypożyczamy samochody w Sopocie, Gdańsku i Gdyni oraz okolicznych miastach.

Dlaczego Gdańsk?

Trójmiasto to doskonała baza wypadowa do dalszych wycieczek po Wybrzeżu, gdzie można ciekawie spędzić wolny czas, od krótkich kilkugodzinnych wędrówek, przez całodniowe wyprawy po długie eskapady. Dla lubiących leniuchowanie najpiękniejsze słoneczne plaże i miejsca do opalania.

W czasie wakacyjnych podróży i weekendowych wyjazdów każdy z nas szuka miejsc wyjątkowych, ciekawych, pełnych uroku i pozwalających wypocząć. Wypożyczalnia samochodów Gdańsk Car Net umożliwia Państwu wynajem aut, które ułatwią przemieszczanie pomiędzy tymi miejscami w komfortowych warunkach. W Trójmieście i jego okolicach jest ich naprawdę wiele. Warto przyjrzeć się arcydziełom z bursztynu na ulicy Mariackiej w Gdańsku, przejść się po sopockim Molo, zwiedzić statek-muzeum pełen sprzętu ze złotej epoki marynarskiej jakim jest Dar Pomorza w gdyńskim porcie. Warto również obejrzeć: pałac w Krokowej przypominający dwór obronny, wspiąć się na wieżę widokową na Wieżycy lub na ruchome wydmy w Słowińskim Parku Narodowym, pożeglować na Jeziorze Charzykowskim, zwiedzić imponujące krzyżackie warownie w Gniewie, Kwidzynie, Radzyniu Chełmińskim lub Malborku.

Wszystkie te ciekawe miejsca są położone w promieniu 100 kilometrów od Gdańska. Najlepszym i najwygodniejszym środkiem transportu w tym przypadku jest samochód. Godnym polecenia dla osób chcących wypocząć nad morzem są również szerokie, piaszczyste plaże Mierzei Wiślanej, Darłowa czy też Jastrzębiej Góry. Poza tym Trójmiasto znane jest z licznych imprez dla dzieci oraz bogatą mapą koncertów w sezonie letnim, które odbywają się na Targu Węglowym oraz Placu Zebrań Ludowych. Nie sposób nie zobaczyć pięknego miasta Sopot, które posiada najdłuższy pomost drewniany w Europie (65 m w głąb morza), to nic innego jak znane przez wszystkich Molo, do którego prowadzi najsłynniejsza ulica tego miasta, czyli Bohaterów Monte Cassino pełna ulicznych artystów u których zamówić można portret. Znajdziemy tam również kina oraz kluby gdzie każdy odnajdzie klimat dla siebie.

Bardzo ciekawą i piękna pozycją na trasie zwiedzania okolic Trójmiasta jest region kaszubski, który położony jest w północnej części Polski. Dojazd samochodem z Gdańska zajmuje tylko godzinę. Warte uwagi miasta to: Krokowa, Gniewino, Łęczyca, Cewice, Czarna Woda, Dąbrówka, Bytów, Tuchomie, Lipnica, Przechlewo, Konarzyny, Brusy, Karsin, Kościerzyna, Nowa Karczma, Somonino, Żukowo. Tereny te zapraszają na liczne jeziora położone w naturalnej otoczce mało tkniętej przez ludzkie ręce, niekiedy zdaje się dziewiczej przyrody. Kultura Kaszubska posiada własne obyczaje, tradycje oraz własny język.

foto gdansk s

fb

Budowa wizerunku w sieci

Formularz kontaktowy