Nowa siedziba Car Net w Kaliszu

Zobacz relację z otwarcia!

Nowoczesna wypożyczalnia

W samym centrum Kalisza stworzyliśmy wyjątkowe, nowoczesne miejsce, które pełni funkcję naszego biura oraz nowego salonu sprzedaży samochodów używanych.

Nowa siedziba znajduje się na ulicy Podmiejskiej 4, w sąsiedztwie galerii handlowej oraz dworca autobusowego. To dogodna lokalizacja zarówno dla klientów, partnerów, jak i dla naszych pracowników. 

Budynek został zaprojektowany specjalnie na nasze potrzeby. Pozytywnie wyróżnia się na tle kaliskiej architektury i wzbogaca wygląd centrum miasta.

 

 

 DSC 0010

 

 


1 6qop 7WeanlrZqr7XV5Ka 1

Więcej niż salon sprzedaży

Nowa siedziba Car Net Polska to także nowe miejsce na mapie Kalisza. Chcemy wykorzystać potencjał tego miejsca i zarażać swoją pasją do motoryzacji mieszkańców.

Na otwarcie salonu zaprosiliśmy wszystkich kaliszan, zapewniając im dzień pełen atrakcji. Odwiedziły nas setki zainteresowanych nowym miejscem i naszą ofertą. Właśnie tak wyobrażamy sobie funkcjonowanie tego miejsca – zawsze blisko ludzi.

Nie mogło zabraknąć również uroczystej inauguracji z udziałem gwiazd i gości specjalnych. To wydarzenie na długo zapadnie nam wszystkim w pamięć.

Tak świętowaliśmy otwarcie nowej siedziby

Salon sprzedaży samochodów używanych, nowoczesne biuro Car Net i klub motoryzacyjny w nowym, wyjątkowym budynku w Kaliszu – taką okazję trzeba uczcić. Uroczyste otwarcie siedziby uświetnili: Monika Lewczuk, Patryk Mikiciuk i Anna Filipowska.

Pośród naszych wyjątkowych gości znaleźli się m.in. Prezydent Miasta Kalisza, Wiceprezydent Miasta Kalisza, przedstawiciele wojsk amerykańskich, zagraniczni klienci, nasi wieloletni partnerzy i przyjaciele firmy.

Zobacz relację z tej wyjątkowej imprezy.

 

 

 Zobacz relację Faktów Kaliskich:

 

 

 

 Zobacz wywiady z uczestnikami wydarzenia:

 

 

 

 

Galeria zdjęć z uroczystego otwarcia

Bankiet w nowej siedzibie Car Net, 22.10.2017 r., Kalisz

 


Reklama i budowa wizerunku w sieci:
Pozycjonowanie stron Widoczni

Formularz kontaktowy