Wypożyczalnia samochodów bez limitu kilometrów w Warszawie

Wynajem bez ograniczeń!

Wypożyczalnia samochodów bez limitu kilometrów? W Warszawie i innych największych miastach Polski znajdują się oddziały wypożyczalni samochodów Car Net, gdzie odebrać można markowe auta, niepodlegające ograniczeniom dotyczącym liczby przejechanych kilometrów. Oferta dotyczy wszystkich pojazdów i marek z wyłączeniem samochodów z grup E i P (dla nich limit wynosi 200 km na dobę).

 

 centrala foto 2

 

Wynajem samochodu bez limitu – ciesz się swobodną jazdą!

Dzięki wypożyczalni samochodów bez limitu kilometrów możesz podróżować w Warszawie, Europie i na świecie, jak długo chcesz – bez dopłat czy innych ograniczeń. Co więcej, masz możliwość wskazania lokalizacji i miejsca odbioru auta. Nasza oferta dotyczy nowych, w pełni sprawnych aut najpopularniejszych marek. Wynajmij już dziś i nie myśl o tym, ile kilometrów zostało Ci do przejechania. Z Car Net masz swobodę i możliwość wyboru!

Wynajem online taniej

Zachęcamy również do skorzystania z innych promocji jakie oferuje wypożyczalnia samochodów Warszawa Car Net. Umożliwiamy tańszy wynajem za pomocą naszego formularza na stronie internetowej. Masz możliwość bezkosztowej zmiany terminu wynajmu lub rezygnacji bez podawania przyczyn – z gwarancją zwortu wpłaconych środków. Nie zastanawiaj się – zarezerwuj auto online już dziś!

Reklama i budowa wizerunku w sieci:
Pozycjonowanie stron Widoczni

Formularz kontaktowy