Oddziały

wyślij zapytanie

Wypożyczalnia, wynajem samochodów dostawczych

Wypożyczalnia samochodów dostawczych Car Net działa na obszarze całego kraju, w 12 miastach Polski, m.in. Bydgoszczy, Gdańsku, Kaliszu, Katowicach, Kielcach, Krakowie, Łodzi, Olsztynie czy Poznaniu.

Co więcej, wynajem aut dostawczych w tych lokalizacjach jest możliwych pod adresem wskazanym przez klienta. Możesz nie tylko dowolnie wyznaczyć dogodne dla Ciebie miejsce, ale również termin odbioru i zwrotu oraz markę samochodu.

Na naszej stronie internetowej znajdziesz podstawowe parametry dostępnych modeli samochodów oraz ich największe zalety (np. mp3, klimatyzacja, system audio, ilość osób, wspomaganie kierownicy, poduszki powietrzne) oraz cenę wynajmu. Mamy nadzieję, że nasze zestawienie ułatwi podjęcie właściwej decyzji.


Wynajem samochodu dostawczego – i co dalej?

Jeśli już zdecydujesz się na określony model auta i będziesz zadowolony z użytkowania, masz możliwość jego wykupu w atrakcyjnej cenie.

Kupno samochodu jest możliwe po okresie 24 miesięcy (w przypadku samochodów osobowych wymagane jest minimum roczne wynajmowanie auta dostawczego). Ta opcja dotyczy tylko wybranych marek samochodów. O szczegóły możesz zapytać pod nr telefonu 

Jeśli szukasz któregoś z poniższych samochodów dostawczych, możemy zaoferować Ci atrakcyjny wynajem.

  • Peugeot Partner
  • Peugeot Boxer
  • Fiat Ducato
  • Peugeot Boxer plandeka
  • Peugeot Boxer kontener
fb

Reklama i budowa wizerunku w sieci:
Pozycjonowanie stron Widoczni

Formularz kontaktowy