Wynajem samochodu na ferie zimowe

Ferie zimowe to doskonały czas na rodzinny wypad w góry, narty z przyjaciółmi czy po prostu zwykły wyjazd za miasto. Często zdarza się jednak, że nasz prywatny samochód nie jest na tyle sprawny, by zapewnić komfortową i w pełni bezpieczną podróż w zimowych warunkach.

Może się też okazać, że auto tuż przed wyjazdem uległo awarii lub jest zbyt małe, by pomieścić wszystkich pasażerów, wraz z bagażami i sprzętem narciarskim. W takiej sytuacji warto skorzystać z oferty wypożyczalni samochodów.

Jakie funkcje i udogodnienia powinno posiadać auto przystosowane do zimowych warunków?

Polecanym adresem jest carnet.pl, gdzie można znaleźć zarówno bogatą ofertę aut osobowych na wynajem, w tym modeli kombi z automatyczną skrzynią biegów, jak i dużych, komfortowych VAN-ów. Wszystkie pojazdy na wynajem zostały poddane szczegółowym przeglądom technicznym, a przy tym posiadają dodatkowe udogodnienia, które z pewnością sprawdzą się podczas ferii zimowych. Można wśród nich wymienić:

 • nawigacja,która umożliwi dotarcie do celu bez przeszkód, nawet jeśli droga prowadzi przez zatłoczone miasto czy też słabo oznaczone drogi górskie,
 • pojemny bagażnik, w modelach kombi mogący pomieścić nawet 1648 l,
 • podgrzewane fotele, które umilą podróż i nie pozwolą zmarznąć, nawet jeśli za oknem panuje siarczysty mróz,
 • wspomaganie kierownicy, czyli funkcja, która ułatwia jazdę wynajętym autem, a jednocześnie podwyższa stopień bezpieczeństwa podczas podróży,
 • przednie lampy przeciwmgielne z funkcją doświetlania zakrętów, bo dobra widoczność to podstawa, zwłaszcza jeśli zamierzamy podróżować wypożyczonym samochodem po zmroku,
 • komputer pokładowy, to nie tylko atrakcyjny gadżet, który podwyższa atrakcyjność auta, ale przede wszystkim inteligentny “towarzysz” podróży, który pierwszy zauważy i poinformuje, że zbliża się czas tankowania, a także podpowie jak jeździć bardziej ekonomicznie.
 • czujnik spadku ciśnienia w oponach, który wyeliminuje ryzyko tzw. złapania gumy podczas podróży,
 • tempomat, który pozwala utrzymać stałą, bezpieczną prędkość wynajętego auta, niezależnie od stopnia nachylenia nawierzchni, po której się on porusza.
Wynajem samochodu na ferie zimowe

Dogodne zasady wynajmu samochodu, czyli gdzie warto szukać?

Wypożyczenie samochodu, który posiada powyższe wyposażenie to pewność szybkiej, bezpiecznej i wygodnej podróży na ferie zimowe. W większości przypadków będzie to wyjazd na okres od kilku do kilkunastu dni, dlatego najlepszą opcją będzie wynajem krótkoterminowy. W wypożyczalni Car Net można to zrobić w szybki i prosty sposób, w dodatku bez konieczności wychodzenia z domu. Wszystko dzięki temu, że rezerwacja samochodu możliwa jest online, wystarczy tylko podać dokładny termin wynajmu auta, a także określić miejsce odbioru i zwrotu. Wypożyczalnia oferuje także opcję telefonicznej rezerwacji, która pozwala skorzystać z atrakcyjnej promocji. Jeśli wypożyczenie samochodu obejmuje okres nie krótszy niż 3 dni, wówczas opłata przygotowawcza wyniesie jedynie 1 zł.  Dotyczy to samochodów wszystkich klas.

Zimowe wakacje: wygodnie, bezpiecznie, z głową!

Wypoczynek, również ten zimowy, warto planować z odpowiednim wyprzedzeniem. Jeśli zależy nam na tym, aby spędzić ten czas komfortowo i bezpiecznie, jednak prywatne auto nie spełnia oczekiwań, warto pomyśleć o skorzystaniu z usług wypożyczalni samochodów. Ważne, aby było to sprawdzone miejsce, które zapewnia najlepszą obsługę i wsparcie nawet w najbardziej nieoczekiwanych sytuacjach. Ma to znaczenie zwłaszcza wtedy, gdy planujemy rodzinny wyjazd z dziećmi i nie możemy pozwolić sobie nawet na najmniejsze ryzyko. Powyższym wymaganiom z powodzeniem sprosta wypożyczalnia Car net, która zatrudnia ponad 100 specjalistów. W każdej chwili można się z nimi skontaktować, na przykład za pośrednictwem ogólnopolskiej infolinii, która jest czynna przez 7 dni w tygodniu.

Ferie w dowolnym miejscu w Polsce: wypożyczalnia z wieloma oddziałami

Wynajem samochodu na ferie zimowe to rozwiązanie wygodne, a przy tym atrakcyjne cenowo. W przypadku korzystania z usług carnet.pl dodatkowym udogodnieniem jest to, że wypożyczalnia posiada oddziały na terenie całego kraju, w tym w takich miastach jak:

 • Warszawa,
 • Wrocław,
 • Kraków,
 • Katowice,
 • Gdańsk,
 • Bydgoszcz,
 • Olsztyn,
 • Białystok,
 • Łódź.

Dla amatorów zimowych wojaży jest to duża zaleta, ponieważ zapewnia sprawny i wygodny odbiór auta w każdym większym mieście w Polsce.

Reklama i budowa wizerunku w sieci:
Pozycjonowanie stron Widoczni

Formularz kontaktowy