Wynajem samochodów z lotniska

Samolot staje się coraz częściej wykorzystywanym środkiem transportu w obrębie jednego kraju. Linie lotnicze oferują przystępne ceny lotów, a największą korzyścią jest to, że podróż międzymiastowa nie trwa już 4-5 h, a zaledwie 30 min.

Jeśli przeanalizować aktualne ceny paliwa, okazuje się, że koszt podróży samolotem jest porównywalny do kosztu przemieszczania się samochodem, tyle że odbywa się w dużo krótszym czasie.

Lądowanie i co dalej?

Wizyta w obcym mieście może okazać się bardziej efektywna, jeśli zamiast taksówki wybierzemy opcję wypożyczenia samochodu. To rozwiązanie szczególnie sprawdzi się w przypadku podróżowania z dużym bagażem, a także wtedy, gdy mamy w planie wiele spotkań w różnych punktach miasta. W takich sytuacjach z pomocą przychodzą wypożyczalnie samochodów, które do swojej oferty wprowadziły możliwość wynajmu auta z lotniska.

Proces i korzyści z wynajmu można trafnie przedstawić na przykładzie wypożyczalni samochodów Carnet, która posiada swoje biuro obsługi na takich lotniskach jak:

  • lotnisko Okęcie w Warszawie,
  • lotnisko Ławica w Poznaniu,
  • lotnisko Strachowice we Wrocławiu,
  • lotnisko Jasionka w Rzeszowie,
  • lotnisko Balice w Krakowie.
Wynajem samochodów z lotniska

Możliwości związane z wynajmem auta z wypożyczalni

Wypożyczalnia dysponuje ponad 400 modelami nowych i bezpiecznych samochodów, wśród których są zarówno auta osobowe, jak i pojazdy dostawcze i minibusy. Sam proces wynajmu przebiega bardzo sprawnie, gdyż rezerwacja i płatność odbywają się online, co pozwala także obniżyć koszty.

Samochody w Carnet nie mają limitu kilometrów, co jest dużym udogodnieniem, ponieważ w wielu wypożyczalniach istnieje ograniczenie tego rodzaju. Zanim więc zdecydujemy się skorzystać z usług konkretnej wypożyczalni, warto zwrócić uwagę na ten aspekt, ponieważ wiąże się on z dodatkowymi kosztami.

Wypożyczalnia Carnet stwarza swoim Klientom możliwość szybkiego oddania kluczy za pomocą specjalnej skrzynki zwrotów, która znajduje się na lotnisku. Zapewnia to oszczędność czasu i wygodę, ponieważ nie ma już potrzeby udawać się bezpośrednio do biura.

Na co zwrócić uwagę?

Niektóre wypożyczalnie wymagają dodatkowych opłat związanych na przykład z sytuacją opóźnienia lotu. Jest to wydarzenie niezależne od woli Klienta, dlatego wypożyczalnia Carnet rozstrzyga je na korzyść wypożyczającego i nie przewiduje konsekwencji finansowych w związku z opóźnieniem. Nierzadko zdarzają się także sytuacje, kiedy Klient otrzymuje na miejscu inny model auta, niż ten, który zadeklarował w formularzu. Dla wielu osób jest to istotna kwestia, aby usługa wypożyczenia została zrealizowana zgodnie z ich preferencjami. Wypożyczalnie nie zawsze są jednak w stanie zagwarantować dostępność pożądanego modelu w danym terminie. W takich przypadkach Carnet, w ramach rekompensaty i przy niezmienionych kosztach, zapewnia Klientowi samochód klasy wyższej niż wcześniej zadeklarowana. Wynajem auta z wypożyczalni wymaga też uważności na kwestie związane z okolicznością rezygnacji z wynajmu. Warto dokładnie przeanalizować warunki umowy, ponieważ niektóre wypożyczalnie nie zwracają kosztów w związku z rezygnacją, a niekiedy wymagają nawet dodatkowych opłat od Klienta. Wypożyczalnia Carnet gwarantuje w tej sytuacji zwrot opłaty wniesionej przez wypożyczającego.

Reklama i budowa wizerunku w sieci:
Pozycjonowanie stron Widoczni

Formularz kontaktowy