Wynajem samochodów dla firm - zalety

Jeszcze do niedawna wynajem samochodów dla firm był rozwiązaniem praktykowanym przede wszystkim przez korporacje i duże firmy. Obecnie ta inicjatywa jest coraz częściej podejmowana przez małe i średnie przedsiębiorstwa. Kupno samochodu to duże obciążenie finansowe dla organizacji i nie zawsze opłacalne. W odpowiedzi na ten problem niektóre wypożyczalnie samochodowe, w tym Carnet, stworzyły kompleksową ofertę wynajmu, która zoptymalizowała koszty wielu firm.

Miesięczne opłaty związane z wynajmem samochodu firmowego są znacznie niższe, niż te wynikające z leasingu auta. Wynajem samochodu firmowego, w przeciwieństwie do leasingu, nie powoduje ograniczenia zdolności kredytowej przedsiębiorstwa. Miesięczną opłatę za wynajem można wliczyć w koszt prowadzenia działalności, co zmniejsza wysokość podatku. Stały czynsz wynajmu w Carnet sprawia, że Klient może z góry zaplanować sobie budżet.

Bezpiecznie w delegacji

Każdy samochód dostępny w ofercie Carnet jest dokładnie sprawdzony pod kątem sprawności i posiada aktualne ubezpieczenie drogowe, które pokrywa zarówno koszty z OC, jak i koszty holowania koniecznego w sytuacji usterki. Dzięki temu, przedsiębiorca nie musi już martwić się perspektywą dodatkowych kosztów w razie wypadku, czy awarii.

Komfort wynajmu

Firmowe auto z wypożyczalni carnet to nie tylko oszczędność kosztów i bezpieczeństwo użytkowania, ale także prawdziwy komfort użytkowania wynikający z takich udogodnień jak:

  • dodatkowe wyposażenie, a w nim klimatyzacja, system nawigacji GPS, tempomat, czy System Auto Start Stop
  • oszczędność czasu, dzięki możliwości wynajmu online
  • samochód przed kontraktowy udostępniany Klientowi do momentu odbioru wybranego modelu
  • uproszczona księgowość, ponieważ Najemca otrzymuje jedną fakturę, w której zawiera się już naprawa, ubezpieczenie
  • odbiór samochodu z dowolnego miejsca (za dodatkową opłatą) lub z wyznaczonych punktów (bezpłatnie).
Wynajem samochodów dla firm - zalety

Dlaczego to się opłaca?

W przypadku firm zalecaną formą jest wynajem długoterminowy, w którym umowa podpisywana jest co najmniej na 12 miesięcy. Zalety wynikające z wynajmu auta firmowego można dobrze przedstawić na przykładzie wypożyczalni Carnet.

Wynajem dostosowany do firmowych potrzeb

Bogata oferta samochodów na wynajem stwarza możliwość wyboru takiego auta, które będzie dostosowanie do wymogów firmy. Podczas użytkowania samochodu z wypożyczalni, Klient może w każdej chwili i bez dodatkowych kosztów zażyczyć sobie wymiany auta na inny model.

Reklama i budowa wizerunku w sieci:
Pozycjonowanie stron Widoczni

Formularz kontaktowy