Wynajem auta zimą - czy jest się czego bać?

Wielu kierowców odczuwa pewne obawy związane z wynajmem auta w sezonie zimowym. Najczęściej wiążą się one z tym, że na oblodzonej nawierzchni i przy intensywnych opadach śniegu znacznie łatwiej o popełnienie błędu - poślizg, wypadnięcie z drogi czy stłuczkę. Ale czy faktycznie jest się czego obawiać?

Udowadniamy, że wynajem auta zimą to nic strasznego, szczególnie jeśli korzystasz z usług sprawdzonej i godnej zaufania wypożyczalni. Zyskujesz wtedy pewność, że poruszasz się w pełni sprawnym samochodem, w którym bezpiecznie dotrzesz do celu swojej podróży.

Nic nie popsuje Ci planów

Weekendowy wypad w góry albo ferie zimowe w innym mieście to doskonały sposób na spędzenie czasu zimą z rodziną lub przyjaciółmi. Wspólne planowanie wyprawy oraz atrakcji na miejscu z pewnością Was zbliży. Ale co jeśli w ostatniej chwili okaże się, że Twój prywatny samochód jest niesprawny lub ulegnie awarii? Czy oznacza to, że musicie zrezygnować z wyjazdu? Odpowiedź brzmi nie! W takim wypadku nie bój się skorzystać z oferty wypożyczalni samochodów - ich flota z pewnością jest przygotowana na panujące wokół warunki atmosferyczne. Oswojenie się z nowym autem zajmie Ci tylko chwilę, a niezapomniane wrażenia z podróży pozostaną z Tobą na zawsze.

Wynajem auta zimą - czy jest się czego bać?

Wypożyczenie auta zimą - nie takie straszne jak je malują

Zimowa aura może być dla kierowcy nieco onieśmielająca, jednak samochody z wypożyczalni są odpowiednio dostosowane do warunków atmosferycznych. Wynajmując samochód masz pewność, że:

  • jest sprawny technicznie - ma aktualny przegląd,
  • posiada opony zimowe - które zapewnią bezpieczną podróż,
  • ma wspomaganie kierownicy - dzięki której łatwiej będzie Ci prowadzić.

Wszystkie te udogodnienia sprawiają, że podróż wynajętym autem podczas zimy jest wygodna oraz bezpieczna. Nie musisz obawiać się lodu oraz śniegu, wystarczy tylko, że zachowasz zdrowy rozsądek. Ponadto, pracownicy wypożyczalni chętnie Ci pomogą i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Wyjazd za granicę? Ależ oczywiście!

W Polsce nie ma obowiązku wymiany opon na zimowe, jednak wiele krajów Unii Europejskiej posiada przepisy regulujące tę kwestię. Wybierając się w podróż autem z wypożyczalni nie ryzykujemy mandatem - w okresie zimowym wszystkie pojazdy są wyposażone w odpowiednie opony. Poprawią one bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów na ośnieżonych drogach między innymi skracając drogę hamowania.

Wygodny wynajem
auta zimą

Mamy nadzieję, że udało nam się przekonać Cię, że nie ma się czego bać wynajmując auto zimą. Zawsze jest ono przygotowane do warunków, jakie możesz zastać na drodze. Zachęcamy do skorzystania z usług Car Net, gdzie wygodnie i w prosty sposób wypożyczysz samochód on-line lub przez telefon. Działamy za granicą oraz w wielu polskich miastach, takich jak:

Dzięki nam każda zimowa podróż może być bezpieczna i obfitująca w niezapomniane wrażenia.

Reklama i budowa wizerunku w sieci:
Pozycjonowanie stron Widoczni

Formularz kontaktowy